|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
N P T S Č P S
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 

Nahajate se tukaj

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE
    Učitelj Razrednik Poučuje e-naslov
    Robert Pečarič 1.a praktični pouk kuharstva in strežbe, razredništvo robert.pecaric@grm-nm.si
    Alenka Lipej Kastrevec 1.b ekonomija v strokovnih modulih, razredništvo alenka.lipej.kastrevec@grm-nm.si
    Zvijezdana Cujnik 2.a angleščina, razredništvo zvijezdana.cujnik@grm-nm.si
    Jože Avsec 2.b zgodovina, sociologija, zgodovina v strokovnih modulih, poslovno komuniciranje, razredništvo joze.avsec@grm-nm.si
    Urška Mehle 3.a slovenščina, razredništvo urska.mehle@grm-nm.si
    Irena Gorše 3.b angleščina, razredništvo irena.gorse@grm-nm.si
    Katarina Teršar Zalar 4.a športna vzgoja, zdravstvena vzgoja, razredništvo katarina.tersar.zalar@grm-nm.si
    Anica Oblak Janko 4.b praktični pouk kuharstva, organizatorica p.p., razredništvo anica.oblak.janko@grm-nm.si
    Andrej Lapanje 5.a športna vzgoja, zdravstvena vzgoja, razredništvo andrej.lapanje@grm-nm.si
           
    Darinka Drmaž Lavrič   kemija, biologija, naravoslovje darinka.drmaz.lavric@grm-nm.si
    Marinka Bojanc   matematika marinka.bojanc@grm-nm.si
    Maja Skubic Avsec   slovenščina, družboslovje, ravnateljica maja.skubic.avsec@grm-nm.si
    Anica Pajer   prehrana v strokovnih modulih anica.pajer@grm-nm.si
    Marija Turk   knjižničarka, praktični pouk kuharstva, prehrana v strokovnih modulih marija.turk@grm-nm.si
    Irena Jarc   nemščina irena.jarc@grm-nm.si
    Anita Beguš   svetovalna delavka, organizatorica prehrane, koordinacija IP anita.begus@grm-nm.si
    Jožica Medle   umetnost jozica.medle@grm-nm.si
    Luka Novak   fizika luka.novak@grm-nm.si
    Anica Strojin   geografija anica.strojin@grm-nm.si
    Slavica Šterk   praktični pouk turizma, turizem v strokovnih modulih slavica.sterk@grm-nm.si
    Urška Mihelič   matematika urska.mihelic@grm-nm.si
    Neva Vrčko Novak   slovenščina neva.vrcko.novak@grm-nm.si
    Nina Jarc   poslovno komuniciranje nina.jarc@grm-nm.si
    Andreja Dvojmoč   praktični pouk kuharstva andreja.dvojmoc@grm-nm.si
    Teja Franko   informatika, matematika teja.franko@grm-nm.si
    Franci Mežič   praktični pouk strežbe franci.mezic@grm-nm.si
    Rok Zupan   praktični pouk strežbe, organizator PUD-a rok.zupan@grm-nm.si
    Drago Košak   prehrana v strokovnih modulih drago.kosak@grm-nm.si
    Tatjana Ravnih   praktični pouk kuharstva tatjana.ravnih@grm-nm.si
    Luciana Šuran   italijanščina  luciana.suran@grm-nm.si